Ana Sayfa  Duvar
Haberler
Resimler Videolar
Düğün Nişan Söz Yeni Doğanlar Etkinlikler Vefat Taziye
Serbest Yazılar Yaşam Öyküleri
Örf Adet Gelenek Köy Mutfağı Türkü Şiir Deyiş
Müzikler
Üyeler
Kartvizitler
Köyü takip edenler Site ziyaretçi sayacı
 

hamit Zeytinelililere seslendi.

Hamit AYYILDIZ

Hamit AYYILDIZ

Benim sizin koyunuz de birine ulaşmam lazım allah rızası için bana yardımcı olun nolur 1 yıl önce
 
 
 

Urla Zeytineli köyü ziyaretçisi mesajı

Ziyaretçi

Ziyaretçi


zeytineli köyü-urla zeytineli köyü ziyaretçisi mesajızeytineli köyü-urla zeytineli köyü ziyaretçisi mesajızeytineli köyü-urla zeytineli köyü ziyaretçisi mesajı
 
zeytineli köyü-urla zeytineli köyü ziyaretçisi mesajızeytineli köyü-urla zeytineli köyü ziyaretçisi mesajızeytineli köyü-urla zeytineli köyü ziyaretçisi mesajızeytineli köyü-urla zeytineli köyü ziyaretçisi mesajızeytineli köyü-urla zeytineli köyü ziyaretçisi mesajızeytineli köyü-urla zeytineli köyü ziyaretçisi mesajızeytineli köyü-urla zeytineli köyü ziyaretçisi mesajızeytineli köyü-urla zeytineli köyü ziyaretçisi mesajızeytineli köyü-urla zeytineli köyü ziyaretçisi mesajızeytineli köyü-urla zeytineli köyü ziyaretçisi mesajızeytineli köyü-urla zeytineli köyü ziyaretçisi mesajızeytineli köyü-urla zeytineli köyü ziyaretçisi mesajızeytineli köyü-urla zeytineli köyü ziyaretçisi mesajızeytineli köyü-urla zeytineli köyü ziyaretçisi mesajızeytineli köyü-urla zeytineli köyü ziyaretçisi mesajızeytineli köyü-urla zeytineli köyü ziyaretçisi mesajızeytineli köyü-urla zeytineli köyü ziyaretçisi mesajızeytineli köyü-urla zeytineli köyü ziyaretçisi mesajızeytineli köyü-urla zeytineli köyü ziyaretçisi mesajızeytineli köyü-urla zeytineli köyü ziyaretçisi mesajı
 
Urla Zeytineli köyü foto galeri 4 yıl önce
 
Gülşen Kalaycı
ZEYTİNELİ Köyü Gülşen Kalaycı 
teşekkür ederim
1 yıl önce
Hamit AYYILDIZ
ZEYTİNELİ Köyü Hamit AYYILDIZ 
Zeytin elinde bir yetkili ulaşmam lazım acil yardım edin bana allah için lütfen
1 yıl önce
 
 

Urla Zeytineli köyü ziyaretçisi mesajı

Ziyaretçi

Ziyaretçi


zeytineli köyü-urla zeytineli köyü ziyaretçisi mesajı -1 zeytineli köyü-urla zeytineli köyü ziyaretçisi mesajı -2zeytineli köyü-urla zeytineli köyü ziyaretçisi mesajı -3 zeytineli köyü-urla zeytineli köyü ziyaretçisi mesajı -4
 
köyhalkı Zeytineli köyünü, resimlerini yükleyerek, bilgilerini yazara burada, tanıtalım. 4 yıl önce
 
 
 

Urla Zeytineli köyü ziyaretçisi mesajı

Ziyaretçi

Ziyaretçi

Köy dernek isimleri toplu şekilde bir yerde yazıyor mu bu sitede? 4 yıl önce
 
 

Urla Zeytineli Köyü Haberleri Paylaşım Sayfasına Hoş Geldiniz

Bu sayfaları sizlerin içeriklerinizi kendiniz yükleyip yönetebileceğiniz şekilde hazırladık.

Yaşadığınız yerdeki gelişmeleri Urla Zeytineli Köylü olanların merak edeceğini düşündüğünüz haberleri buraya ekleyerek paylaşabilirsiniz. Hemşerilerinden gelen bu haberleri ilgiyle okuyacaklardır.

Hemen bir haber paylaşın uzak yakın tüm Zeytineli Köyünden haberdar olmak isteyenlere ulaşsın. Yükledikleriniz Köylülerinize mutlaka ulaşacaktır. Çevrenizde sizin için sıradan sayılan olaylar, hemşerileriniz için bilmeye değer buluna bilir.

Zeytineli Köyü Haberlerini sitenize, var ise resimleri videoları ile birlikte yükleyiniz, bu yazınızın okunurluğunu daha da arttıracaktır. Bunun için içeriklerinizi görseller ile zenginleştirin.

Zeytinelide yaşayan veya Zeytineli dışında çeşitli şehirlerimizde bulunan hatta yurtdışından Zeytineli Köyü insanlarının her birinin bulundukları yerlerden yayınladıkları içerikler ile zengin ve sürekli güncellenen bir internet sitesine sahip olunacak.

Haber ekleyebilmeniz için kaydolmanız yeterlidir. Üyelik işlemlerini sizi yormayacak ve zamanınızı almayacak şekilde düzenledik. Hemen 5-10 saniyede kaydolabilirsiniz.

Dilerseniz Facebook üyeliğiniz ile de bağlanabilirsiniz.

Köy Sitesi Bu siteyi takip et